Topchef/patissier Roger van Damme stond mee aan de innovatieve hervorming van het zevende jaar Kok en Patissier in Ter Groene Poorte, waar hij zelf ooit naar school ging. Tijdens het Symposium Technisch Onderwijs belichtte hij het belang van specialisatie in het onderwijs.
Dieter Devriendt
Bladmanager
Topchef Roger van Damme: "Het is voor onze stiel vijf over twaalf"
Waar in vele technische scholen het zevende jaar verdwijnt, pakt Ter Groene Poorte uit met een innovatieve hervorming van zijn zevende jaar. Lees in dit artikel hoe topchef Roger van Damme meehielp om de richtingen Kok en Patissier inhoudelijk te versterken.
Dat vraagt om een partner die net zo betrouwbaar en toegewijd is als jij. Ontdek het volledige gamma van Volkswagen Bedrijfsvoertuigen en ervaar hoe wij, steeds de juiste oplossing vinden – volledig afgestemd op jouw specifieke behoeften.
Zet uw voedingsproduct in de kijker bij 116.000 food professionals
Heeft u een uniek voedingsproduct dat u graag in de schijnwerpers wil zetten? Schrijf uw product in voor de Food Discovery Awards maak kans op het felbegeerde kwaliteitslabel dat uw creatie onderscheidt als een ware smaakmaker. Schrijf uw product in voor 30/05 en geniet van vroegboekkorting!
Chocolaterie maakt gebruik van cookies om uw gebruikservaring te optimaliseren en te personaliseren. Door gebruik te maken van deze website gaat u akkoord met Het privacy- en cookiebeleid.
Registreer
Registreer en word gratis online abonnee
Door te registreren ontvangt u de newsletter. De newsletter kan u te allen tijde en zonder verdere formaliteiten opzeggen. Wij garanderen u dat uw e-mailadres en andere persoonlijke gegevens nooit aan derden worden doorgegeven en enkel gebruikt worden voor het versturen van de newsletter.